Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Oranžové tóny - růže dle barev

Oranžové tóny - růže dle barev 05. led 2011 16:09 #240730

  • lanling
  • Avatar uživatele lanling
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 774
  • Obdržená poděkování 475
  • Karma: 8
1. jitka, charles austin, beaute, royal parks, crown p. margareta, bor. apricot, lady emma h.
2. teasing georgia, bridge of sighs, amber sun, kosmos, julie delbard, f. morgenröte, papi delbard
3. crocus rose, helenka, guinevere, rokoko, úsvit, westerland, archandělka z marketu

nejvíce kvetla..i přes zimní namrznutí..helenka, ta se i po střihu srny nejrychleji vzpamatuje a stále znovu nakvétá, crocus rose, guinevere, charles austin a b. apricot
nejvíce na čas si dává bridge of sighs a rokoko, p. delbard jako nekvět už byl dán do teplejší oblasti
lady emma h. ..i přesto že měla jen jeden živý malý proutek, nahodila čtyři kvítky (snaha se cení:) ale raději jsem na podzim přikoupila ještě jednu..
silně s růžovou barvou jsou..úsvit (lososová při odkvětu), julie delbard, f. morgenröte, papi d. (poupata), lady emma h., b. apricot (sladká růžová..ale neruší:) )
růže royal parks a beaute..měly deštěm nejvíce poníčené květy (nemumifikují jako třeba u siwy, ale vypadají jako zmáčený papír )
nemocná zatím žádná..omrzly čajohybrydy (helenka, beaute) a amber sun
no:) pokračování na jaře a v létě;)
Picasa-fa6092d173f7a726f53c3cf0ab7e21ba.jpg
Následující uživatel poděkoval: Ajka

Oranžové tóny - růže dle barev 05. led 2011 16:18 #240733

  • lenpel
  • Avatar uživatele lenpel
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 2072
  • Obdržená poděkování 1875
  • Karma: 5
Si přečtu název a říkám si nějáké čučo, šampíčko, papáníčko a oni růže:laugh: :laugh:

Oranžové tóny - růže dle barev 05. led 2011 16:35 #240738

  • Jevgenija
  • Avatar uživatele Jevgenija
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 671
  • Obdržená poděkování 881
  • Karma: 6
Lanling tak to je pěkna ukázka toho jak jim to spolu sluší, maš nějaky vedle sebe taky v realu? Ja zatím ne, ale musím to naprávít, na přiští rok vybiram z takovych barviček.:)

Oranžové tóny - růže dle barev 05. led 2011 17:09 #240754

  • lanling
  • Avatar uživatele lanling
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 774
  • Obdržená poděkování 475
  • Karma: 8
mám vedle sebe všechny jevgeni, ale rozhodla jsem se, že přesunu úsvit a tři čajohybridy (france libre, fairest cape- i když letos byl spíš meruňkový než červeno oranžový a rittertum) co jsou na konci řady..někam jinam:)
mám tři řady..vzadu jsou keřové ( r.f.bicolor, lady emma h., pat austin, westerland, port sunlight, crown p. margareta, bridge of sighs, rokoko, schloss eutin, charles austin 2x:kiss: :) , tea clipper, grace)..
ve středu čajohybridy (+glamis castle, polarstern, royal parks, 5x helenka, nette ingeborg, píseň, beaute)
.. a v přední řadě jsou nižší floribundy-polyantky (guinevere 2x, petticoat, innocencia, green ice, pascali- je nějaká vysoká:unsure: :) , b. apricot 4x, julie delbard a místo je připravené ještě pro cerviu a aprikolu)
na podzim bych k nim chtěla přidat ještě noackovu isarperle:kiss: :)

ano jevgeni, musíš doplnit:) ;) meruňka a spol. to je nádherná barva... čiré žentsví (božství;) :silly: :) )

Oranžové tóny - růže dle barev 05. led 2011 17:37 #240763

  • Jevgenija
  • Avatar uživatele Jevgenija
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 671
  • Obdržená poděkování 881
  • Karma: 6
Tak těším se až v letě hezky porostou a ukažeš nam cely zahon.:) Jseš vzorna, ja takovy nápady o organizace zahonu mam zatím jenom v hlavě ale ty už to maš v zemí.:woohoo:

Oranžové tóny - růže dle barev 05. led 2011 17:43 #240765

  • Eva.Trifon
  • Avatar uživatele Eva.Trifon
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 2166
  • Obdržená poděkování 2755
  • Karma: 11
lenpel wrote:
Si přečtu název a říkám si nějáké čučo, šampíčko, papáníčko a oni růže:laugh: :laugh:
:laugh: :laugh:ano jevgeni, musíš doplnit meruňka a spol. to je nádherná barva...ano meruňka je nádherná:)

Oranžové tóny - růže dle barev 05. led 2011 17:46 #240766

  • lanling
  • Avatar uživatele lanling
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 774
  • Obdržená poděkování 475
  • Karma: 8
mm..já už to v zemi měla i tohle léto, tedy až na dvě austinky...ale je tu ta srna:( :angry: ..nojo, chtěla jsem všechno a...:) musím se uskromnit:)
jo..a pak ještě na podzim pár těch guillotových (a chtěla bych k nim artemis..ale nevím, jestli tu půjde, rozhodně asi ne jako pnoucí)...ty už ale budou muset dostat nový záhon, ty sem už nenacpu:) budeš jevgeni na podzim brát znovu růže z lottum?

Oranžové tóny - růže dle barev 05. led 2011 17:59 #240768

  • jaja99
  • Avatar uživatele jaja99
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 2407
  • Obdržená poděkování 861
  • Karma: 4
To je zase krásy, to jsou moje barvičky. S dovolením si to zase uloupím do svých análů, já si snad růžičky nevyberu, nejsem chopná:blush:

Oranžové tóny - růže dle barev 05. led 2011 18:04 #240769

  • Kaja
  • Avatar uživatele Kaja
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 8704
  • Obdržená poděkování 22562
  • Karma: 82
Lanling jedním slovem nádhera . snad to ty podšívky čtyřnohé letos neožerou. :) :) :) Lenpel - tak čučo jo? ;) :P

Oranžové tóny - růže dle barev 05. led 2011 19:23 #240772

  • Eva.Trifon
  • Avatar uživatele Eva.Trifon
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 2166
  • Obdržená poděkování 2755
  • Karma: 11
jaja99 wrote:
To je zase krásy, to jsou moje barvičky. S dovolením si to zase uloupím do svých análů, já si snad růžičky nevyberu, nejsem chopná:blush:
Dyť ty máš místa a je tu návod od EvyL, jakmile se jí nelíbí, vyšoupne ji a dá tam jinou- hezčí, lepší:P
Já to neloupím, já na to blbě vidím:( asi si místo brýli pořídím lupu:S
Moderátoři: Eva L., Květa