Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Růže s trvanlivými květy

Re: Růže s trvanlivými květy 17. zář 2011 07:21 #268418

  • amazonka01
  • Avatar uživatele amazonka01
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3087
  • Obdržená poděkování 1568
  • Karma: 8
Tchoriku, co takhle furtkvetoucí Green Ice, je zelenej, celkem snáší přistínění, a je zdravej.

Re: Růže s trvanlivými květy 17. zář 2011 20:29 #268432

  • tchorik
  • Avatar uživatele tchorik
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 115
  • Obdržená poděkování 83
  • Karma: 0
Holky diky za rady. Ono tam slunicko jde, sice nevim, jestli 4-5 hodiny, ale nechalo by se to jeste poupravit. Presahuje tam od sousedky kroucena vrba a stini to, myslim, ze by se nechala trochu poupravit B) Ale nahlodaly jste me... Ta Nostalgie, uplne jsem se do ni zalaskovala :up Furt kvetouci Green Ice by se mi libil, ale kde ho sehnat??? Zni jako dobra volba... Ale teď jsem zjistila, že je to miniaturní růže... Neznate nahodou nekdo tuhle: Woburn Abbey, měla by to být oranžová mnohokvětá růže - podle popisu na stránkách p. Šípa odolná - tzn. vhodná i pro Tchorika :woohoo:
Poslední úprava: 17. zář 2011 21:28 od tchorik.

Re: Růže s trvanlivými květy 19. zář 2011 16:19 #268587

  • Lenas
  • Avatar uživatele Lenas
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 121
  • Obdržená poděkování 180
  • Karma: 0
Green Ice se dá koupit u Šípa a taky se mi moc líbí, na to, že je miniaturní docela zdatně roste - do šířky hlavně, teď mi bohatě kvete - líbí se mi jak mění barvu - bílá, zelená, sem tam do růžova...
Následující uživatel poděkoval: helena

Re: Růže s trvanlivými květy 21. zář 2011 07:13 #268709

  • tchorik
  • Avatar uživatele tchorik
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 115
  • Obdržená poděkování 83
  • Karma: 0
Lenas, diky za tip... :up Zkusim ji objednat a vezmu i ten Woburn Abbey, pry je odolny ...

Tak mam objednano, Nostalgii (kdyz uz ji mam taky objednanou) jsem vymyslela jine misto, melo by ji to tam vyhovovat lepe...

Tak nemam objednano, p. Šíp mi odepsal, že už ani jednu nemá :(
Poslední úprava: 23. zář 2011 10:25 od tchorik.
Moderátoři: Eva L., Květa