Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Kde sehnat, Daruji - Vyměním, Nákupy

Kde sehnat, Daruji - Vyměním, Nákupy 30. bře 2016 13:02 #304935

• Kaja
  • Platinum Boarder
  • Obdržená poděkování 22487
a ještě oznámení - ve čtvrtek jsou zase v Lidlu klematisy - 60kč . taky včera kompostéry ..

pochlubím se ještě dnešním novým klematisem z Hornbachu -- Joe -- až doma jsem si přečetla , že je velice raný . březen ,duben - snese jen -10 st a má pouhý metr . je samé poupě , už pokvete . stalo se . na zimu ho budu muset dát do květníku - nakonec tam je květník i v symbolech nakreslený . nemáte ho někdo??
Poslední úprava: 30. bře 2016 14:47 od Kaja.
Téma bylo zamčeno.
Následující uživatel poděkoval: Jana V., varouch, alenak

Kde sehnat, Daruji - Vyměním, Nákupy 01. dub 2016 08:59 #305004

• sany
  • Platinum Boarder
  • Obdržená poděkování 1321
Kaja,ten istý klematis som tu riešila minulý rok (v klematisovom vlákne). Tiež som ho kúpila v Hornbachu, nalákala som sa na to, že bol tiež obsypaný púčikmi a až doma som zistila, že nie je do našich zím. Vysadila som ho do kvetináča a na zimu som ho šupla do nevykurovaného zádveria. Bol pekný zelený, celú zimu sa tvorili púčiky, tešila som sa, že bude na Vianoce kvitnúť. Ale postupne s blížiacou sa jarou začali jednotlivé šľahúne hnednúť a schnúť. Zároveň narástli nové, tak uvidíme, ako to dopadne. Už som ho vyložila na dvor, hádam mu to prospeje.
Anka
Téma bylo zamčeno.
Následující uživatel poděkoval: Kaja

Kde sehnat, Daruji - Vyměním, Nákupy 01. dub 2016 10:11 #305006

• Kaja
  • Platinum Boarder
jj - měla jsem od vánoc poukázku do Hornbachu . myslela jsem ,že na tisícovku , ale bylo to na patnáct set. není to na kartičce napsáno - ani cena, ani do kdy je platná . tak jsem utrácela a ještě doplatila 26 kč ;)
tak už mám dušu v peří -doma dvě růže , 2x narcisky v květníčku , klematis , pytel štěpky , a hadici na zalévání za700kč . ta snad bude trochu lepší než ta zelená .
Poslední úprava: 01. dub 2016 10:12 od Kaja.
Téma bylo zamčeno.
Následující uživatel poděkoval: mišpule

Kde sehnat, Daruji - Vyměním, Nákupy 09. dub 2016 07:02 #305254

• Kaja
  • Platinum Boarder
tak jsem zjistila , že Hornbach vydal zahradní katalog . to znamená , že už by měli mít navezeno všechno , co v něm je . tak si zalistujte www.kupi.cz/letak/hornbach-katalog-zahradnicka-sezona?page=40
Téma bylo zamčeno.
Následující uživatel poděkoval: zeuwicka, sany, Láďa, Ajka, alenak

Kde sehnat, Daruji - Vyměním, Nákupy 28. dub 2016 10:57 #306325

• Kaja
  • Platinum Boarder
tak jsem byla v Tescu a mají klematisy po necelé stovce .Multi Blue jsem koupila - už mi 2x scípnul - tak do třetice. bylo asi 5 druhů .Miss Bateman /raný bílý/ už před rozpukem květů . červený Rouge Cardinál . President , Dr Rupert/ sytě růžový .

DSCN7093.jpg

DSCN7094.jpg

tak vypadají klemíky z Tesca

DSCN7097.jpg

ještě jsem vzala z poslednich tří jednu bílou polyantku za 39.90 kč aby se tam netrápila
v jiném obchodě bílou lupinu , kořen - je tam adresa polského prodejce

DSCN7100_2016-04-28.jpg

DSCN7099.jpg

a hezké nízké aksamitníky
Přílohy:
Poslední úprava: 28. dub 2016 14:46 od Kaja.
Téma bylo zamčeno.
Následující uživatel poděkoval: Kika, Jikra, alenak, JUDY

Kde sehnat, Daruji - Vyměním, Nákupy 28. dub 2016 11:06 #306326

• JUDY
  • Platinum Boarder
  • Obdržená poděkování 1146
Tééda Kájo, budu postrkovat rafičky na hodinách, aby už byly tři a hned pofrčím :woohoo: .

A přidávám fotky z mého dnešního nákupu. Kájo díky- měli 6 druhů - jeden už kvetoucí - s názvem Clematis Rubens - je to moje vysněná "Kájina" montana nebo jde ještě o něco jiného? To byl teda kauf.- Cardinal rouge 2x,The President, Multi Blue,Dr. Ruppel, Miss Batemann a Rubens. Koukala jsem, že jsou sice 2-kové, ale zkusím.
20160428_163436.jpg

20160428_163548.jpg
Poslední úprava: 28. dub 2016 17:13 od JUDY.
Téma bylo zamčeno.
Následující uživatel poděkoval: Jana V., JitkaU2, Kika, Jikra, alenak, Smuma

Kde sehnat, Daruji - Vyměním, Nákupy 28. dub 2016 18:16 #306340

• Jana V.
  • Platinum Boarder
  • Obdržená poděkování 3506
JUDY, koukám s křížkem po funuse, byla jsem ti kouknout na clematisy v OBI, máš report v diskusi o prodejcích ;)

Kájo, Multi Blue u mě 2x , u našich 1x a vždycky chcípnul. Nevím, co potřebuje speciálního, že se nám nedaří, ale zkoušet ho znovu a znovu tedy už nebudu :dry: .
Téma bylo zamčeno.

Kde sehnat, Daruji - Vyměním, Nákupy 28. dub 2016 19:19 #306344

• Kaja
  • Platinum Boarder
Jano , tak jsem dnes Multi Blue koupila potřetí - a teda naposled . :angry:
jinak Judy- Montana Rubens je ten co mám já . zpočátku na něj dávej pozor a na zimu zabal .. ted´ jak je větší , tak už snese i zimu . ale letos ho ošmikám . loni krásně kvetl a letos má propletenců a málo pokvete . to samé Alpina . radikálně je hned po odkvětu šmiknu .
Poslední úprava: 28. dub 2016 19:19 od Kaja.
Téma bylo zamčeno.

Kde sehnat, Daruji - Vyměním, Nákupy 28. dub 2016 20:51 #306347

• Smuma
  • Expert Boarder
  • Obdržená poděkování 186
Díky za varování, dnes jsem ho měla v ruce, ale nakonec jsem odolala - nebyly tak pěkné jako ty vaše(nevím, co s těma kytkama tam tropí) tak to bylo jednoduché :whistle:
Dneska jsem koukala na svou Sinee Plamja( či jak se to píše) a buď ji kleplo a nebo výhon namrzl, včera jsem nezalila, spoléhala jsem, že je mokro a odnesl to i jap.javor :sick:
Téma bylo zamčeno.

Kde sehnat, Daruji - Vyměním, Nákupy 13. kvě 2016 09:57 #307064

• Kika
  • Platinum Boarder
  • Obdržená poděkování 1393
Tak jsem dnes byla v Obi, meli tam vyprodej klematisu, male, trochu posramocene, ale zive, za 49,-, tak uz si vezu domu Multiblue, Blekitny Aniol, Hagley Hybrid a Justu. Jeste meli Prezident a Mrs.Bateman.
Téma bylo zamčeno.
Následující uživatel poděkoval: Jana V., skalnička, Ajka
Moderátoři: Eva L., Květa