Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Odpovědět k tématu: Voňavka k posezení?

Jméno
Subjekt
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :up :S :evil: :whistle: :down
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit

Topic History of: Voňavka k posezení?

Zobrazit nejstarší 10 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)
03. zář 2010 21:21 #17484

zdenka

Avatar uživatele zdenka

Ve stádiu poupat ... krásná fotka.
03. zář 2010 17:39 #17455

MartaZ.

Avatar uživatele MartaZ.

Rozkvetlá Shafira Asma
Přílohy:
03. zář 2010 17:38 #17454

MartaZ.

Avatar uživatele MartaZ.

Mě nejvíc voní Shafira Asma, je to síla, jako ty bulharské růžové parfémy. Ale když rozkvete, tak je to docela křáp, mám ji jen kvůli té vůni.
Přílohy:
03. zář 2010 12:07 #17424

zdenka

Avatar uživatele zdenka

Pro srovnání pohled na začátku září ... růže bohužel moc nekvetou ... vyhání vysoké pruty ... snad příští rok ???
Přílohy:
01. bře 2010 15:00 #3621

Zdenka

Avatar uživatele

Nakonec jsem se rozhodla zasadit 3 keříky - 2x Louise Odier a 1x Mme Alfred Carriére. Uvidíme, jak přežily letošní zimu a jak se jim zde povede.
Přílohy:
13. srp 2009 08:48 #1383

JitkaU2

Avatar uživatele JitkaU2

Já zatím moc růží nemám, ale co se týká vůně, krásně vonící i když bílá, je Margaret Merril - fotku jsme poslala už dřív, tehdy jsem ale neznala jméno www.krasneruze.cz/index.php?option=com_k...it=10&limitstart=260
a jeví se mi i jako celkem zdravá a vitální. Mám ji krátce a kvete prakticky postupně celé léto...
a pak z historických mám zatím jen Mrs. John Laing (ta růžová vedle tmavého baráku) www.krasneruze.cz/index.php?option=com_k...&id=92&limitstart=20 ta asi měsíc kvetení vynechala a teď nasazuje druhé květy a ta taky voní moc pěkně. Každá úplně jinak :-)
13. srp 2009 01:43 #1382

dresla

Avatar uživatele dresla

Jacques Cartier voní taky nádherně. Žádná růže s jednoduchými květy, ke které jsem kdy čuchala, nemá tak intenzivní vůni jako plnokvětky.
Přílohy:
13. srp 2009 01:39 #1381

dresla

Avatar uživatele dresla

Teď se těším z opojné vůně Comte de Chambord. Je ale fakt, že v deštích mumifikovaly květy.
Gartenträume voněla pěkně. Nic moc dalšího k ní neřeknu, protože je zarostlá kdesi v ovsu. :silly:
Přílohy:
12. srp 2009 07:14 #1374

Zdenka

Avatar uživatele

Do kouta k posezení bych chtěla doplnit voňavou růži kvetoucí celé léto, barevně do růžova nebo do bíla. Místo je trochu zastíněné.
Pokukovala jsem po Gartenträume u Pelců už dříve kvůli silné vůni, ale nevím, jak je to s jejím kvetením během léta.
Máte jí někdo na zahradě?

Nebo by byla lepší z hlediska délky kvetení třeba Louise Odier nebo Jacques Cartier nebo nějaká jiná klidně i s jednoduchým květem?