Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Odpovědět k tématu: Asi Bonica?

Jméno
Subjekt
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :up :S :evil: :whistle: :down
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit

Topic History of: Asi Bonica?

Zobrazit nejstarší 10 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)
13. říj 2009 08:32 #2214

Vlaďka

Avatar uživatele Vlaďka

Tu AsiBonicu střihám, pořád kvete. Ale nenašla jsem nic podobnějšího
12. říj 2009 22:37 #2212

dresla

Avatar uživatele dresla

Venusta se válí po zemi a čeká na oblouk. Výhony má dlouhatánské, musím na ni s metrem. Ale mrkni sem www.rosenfoto.de/LiRosenfotoFSY.html , jen si ji musíš rozkliknout v pravém sloupci.

Clair Matin - měla bych tu mít loňské očkovance. Nikdy mi nedorostla do dospělosti, furt jsem ji stěhovala. Má kvést opakovaně. Mrkni sem www.justourpictures.com/roses/clair-matin-roses-on-fence.html
Koukala jsem se do nabídek a někde viděla Bonicu clg. Když ji potkám, tak ji pro legraci koupím, zajímá mě taky.
Ty tu svou nízkou po odkvětu odstřihuješ? Bonica totiž dělá šípky a když se neostřihá, opakuje jen málo.
12. říj 2009 09:06 #2187

Vlaďka

Avatar uživatele

Dreslo, to je dobrý tip. a ty máš, viď. Kvete dlouho? Ta moje růžička má v této době nejvíc květů z celé zahrady.Líbí se mi, ale kdyby šla do té výšky...
Ta Eden Rose má nádherné květy, ale opravdu keř nic moc, listy dole, to je škoda. Zase jsem se poučila, že člověk nemůže dát na první dojem z encyklopedie:( , to jsou ty léta praxe, co mne čekají.
Ještě jsem se chtěla zeptat na Venustu pendulu, obdivovala jsem ji u Tebe, Chtěla bych ji do stromu. O kolik Ti přrostla za letošní léto? Našla jsem několik odkazů a někde ji uvádějí jako opravdu dlouhý rambler do stromu, ale našla jsem i odkaz, kde píší, jen 3m.To by bylo málo...
11. říj 2009 22:08 #2172

dresla

Avatar uživatele dresla

Co třeba Clair Matin?
11. říj 2009 21:55 #2168

ZuzanaCh

Avatar uživatele ZuzanaCh

Zas to nechce nějak prolézt a nevím proč. JPG to, zmenšené taky, tak už nevím.
Přílohy:
11. říj 2009 21:45 #2166

ZuzanaCh

Avatar uživatele ZuzanaCh

Vlaďko, já ji koupila u Havlise. A i kdyby ji snad teď zrovna neměli, tak předpokládám, že by se s nimi bylo lze na jaře domluvit. Já ji mám od července a fotky jsou ze září.
Přílohy:
11. říj 2009 20:56 #2162

dresla

Avatar uživatele dresla

Vlaďko, ale Eden jde do šířky. Je někdy uváděná jako ponoucí, u nás je to spíš rozložitá sadovka. Mívá docela černou skvrnitost a kvete jen dvakrát. Našla jsem fotku z kamarádčiny zahrady, foceno loni 14.9.
Přílohy:
11. říj 2009 20:11 #2159

Vlaďka

Avatar uživatele

No, Zuzko, ta je pěkná, ale hledám, musela bych ji asi objednat u Austina, to se mi přeci jen jaksi nechce.
Nejvíc mne tam asi láká Eden Rose, jen nevím, jak moc se rozloží do šířky. Na tu mám spadeno, určitě někam půjde.
11. říj 2009 18:54 #2158

ZuzanaCh

Avatar uživatele ZuzanaCh

11. říj 2009 14:29 #2157

Vlaďka

Avatar uživatele

Zdravím, zasadila jsem před dvěma lety bezejmennou růžovou, měla být pnoucí. Líbily se mi květy, tak jsem to riskla. Do výšky se jí ale nechce, má tak lehce přes metr:blush: . Hledala jsem, hledala, tipla bych jí na Bonicu, ta už moc nepřiroste. Mám teď dilema, co s ní. Je vedle zdi se zahradním krbem a chtěla jsem růži, která by tu zeď kopírovala. Poraďte, asi nějakou jinou, climber tak do tří metrů, se kterým máte zkušenost, že nepůjde do šířky. Jo a růžovou, vedle je Falstaff, tak k němu.
Přílohy: