Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Odpovědět k tématu: Vícebarevné, pruhované, měňavé - růže dle barev

Jméno
Subjekt
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :up :S :evil: :whistle: :down
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit

Topic History of: Vícebarevné, pruhované, měňavé - růže dle barev

Zobrazit nejstarší 10 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)
07. pro 2018 09:41 #324224

Kaja

Avatar uživatele Kaja

děkuji :kiss: - a jestli tě to potěší , tak asi právě ty tři roky nic moc nerostla. až později to rozjela .jinak byla dost drahá . tenkrát dcera objednala z Belgie. taky bývá na jaře někdy špatná - ale po střihu se spraví . letos třeba měla některé výhony hrubé a byly prasklé po délce. tak musely jít nízko . jak už jsem tu psala- i u nás bylo to léto horké a suché . ale ne tak jako u celé republiky. tady v Beskydech přece jen trochu sprchlo .
07. pro 2018 09:05 #324222

alcearosa

Avatar uživatele alcearosa

Kájo, žasnu - jak to děláš.? B.D. mám 3 roky, ale nic moc. Horka ji neprospěla, ale stejně vyrostla jen do 1m a za celou dobu co ji mám měla jen 4 květy !!! Balím na zimu všechny francouzky, opečovávám ,jen nemám místo, kam bych ji případně přesadila. Je u plotu ,odpolední slunce , snad více hnojit ? Stejné místo 2m vedle je Eden Rose a ta jede. Obě mám od Starkla.B.D. je něžná, jemná růže - pravá francouzka - máš ji krásnou.
06. pro 2018 10:17 #324219

Kaja

Avatar uživatele Kaja

b.doux.jpg


-.jpg


billetd.jpg


billetdoux5.jpg

k těm pruhovaným bych ještě přidala hezkou růži Billet Doux od Delbarda . mám ji více let a každý rok kvete až do zámrazu .
Přílohy:
06. pro 2018 08:12 #324218

Kika

Avatar uživatele Kika

Děkuju oběma - plánovala jsem ho na dost výsadní místo, tak to ještě zvážím, asi tam dám jinou růži, i když květy Camelota se mi líbí moc.
05. pro 2018 19:47 #324217

alenak

Avatar uživatele alenak

Kiko, Camelota mám, chce prostor. Není na vhodném místě u mne, furt že ho přesadím, nevím kam. Silná, vzrůstná růže, voní. Je bez nemocí, čistá. Ale stále květy málo drží, ze začátku po zasazení 1 den a padaly. Teď tak 3 dny, ale je na velkém slunci, nevím jak v polostínu. Další kvetení má velmi slabé, letos mi na po2hé nekvetla, ale to bylo extrémním suchem, vůbec vodu nedostala,v 2 kvetení nebyla sama.
05. pro 2018 12:24 #324215

Kaja

Avatar uživatele Kaja

navíc jsem neuváženě nasadila kousek vedle KIR ROYAL . ta je o něco světlejší , taky slabě žíhaná a popínavá. nevěděla jsem jak bude vypadat . koupila dcera na nějakém výprodeji . celkem devět i jiných . tak rychle nasadit .taky silné a hrubé výhony- jeden jsem musela ted´ nedávno ušmiknout . byl hrubý , jak můj palec. voní -

kirroyal.jpg
Přílohy:
05. pro 2018 11:45 #324214

Kaja

Avatar uživatele Kaja

jak se chová - nijak . je to taková silná růže . silné pruty. u mně je dost neukázněná , protože už nejsem schopná vylézt na žebřík a přivázat ji .ale v tom červnu kvetla bohatě- později opakuje v menším množství květ. jsou jemně žíhané a dost velké, což je i vidět na fotce z loňska. na té druhé fotce je asi do poloviny- výše už je Marietta Silva de Tarouca

camelot_2018-12-05.jpg


--.jpg
Přílohy:
05. pro 2018 09:24 #324213

Kika

Avatar uživatele Kika

Kajo, a jak se u tebe chova? Tu mam na wishlistu.
04. pro 2018 08:27 #324211

Kaja

Avatar uživatele Kaja

:silly: ;) no o Veselé mi nemluvte. :whistle: já ji naštěstí měla přečtenou hned na začátku .

DSCN8875_2018-12-04.jpg


camelot_2018-12-04.jpg

Camelot - dost velká a silná popínavka.
Přílohy:
03. pro 2018 22:52 #324210

quendery

Avatar uživatele quendery

Alenko, to já všechno vím a dokonce i to, že ta očka od Dicksona, která jí poslal, mu nikdy nezaplatila......vím o tom přímo od něho....náhodou viděl mé fotky a ptal se, odkud mám jeho růže :( Když jsem se to dozvěděla, fakt jsem se styděla za ní...... Jj růže pěstoval p. Šíp u něho na poli a ona je prodávala. Taky s ní měl problémy, co vím. Co dělá teď to nevím a nějak mi to nevadí, ze začátku jsem jí fandila, ale brzy jsem pochopila, že to je jinak.... :whistle: