Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Odpovědět k tématu: Sadové růže k plotu

Jméno
Subjekt
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :up :S :evil: :whistle: :down
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit

Topic History of: Sadové růže k plotu

Zobrazit nejstarší 10 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)
01. dub 2011 18:34 #248759

Květa

Avatar uživatele Květa

Už když jsem to psala, věděla jsem, že výhrady k LL mám zde nejspíš jen já.
Ony nejsou nijak zásadní ( namrzala mi na hranici sněhu, podobně jako mnohé. Jen mne fakt štvaly ty zeslámovatělé květy na stoncích. Měla jsem ji asi 10 let, když byla v dosahu ruky, ještě to šlo. Pak jsem ji přesadila doprostřed záhonu a nechtělo se mi k ní věčně se prodírat. Když chtěl Ravachol platbu v růžích za postavení slavobrány - LL jsem ho obdarovala. Jemu se také líbí ).
01. dub 2011 15:53 #248738

hespa1

Avatar uživatele hespa1

Děkuji za osvětu :kiss:
Jáji já vím o kterou šlo, ale jméno jsem samozřejmě nevěděla.:)
01. dub 2011 14:40 #248719

Eva.Trifon

Avatar uživatele Eva.Trifon

Taky jsem ji na podzim koupila :P , tož na podzim zrobím mumii, jinak zatím nevypadá že by něco zmrzlo. Kromě těch co už byly bídné celé léto.
01. dub 2011 12:35 #248708

jaja99

Avatar uživatele jaja99

hespa1 napsal:
Prosím, alespoň jednou za několik příspěvků osvětlit zkratky názvů růží. Projela jsem celou diskuzi, ale nezjistila jsem o jakou růži se jménem LL (Květa se zmínila LLucie) se jedná. :cheer: Děkuju.

Helííí moje žlutá od sloupu :-)
LichtkoniginLucia4.jpg
Přílohy:
01. dub 2011 11:53 #248705

Emilka

Avatar uživatele Emilka

:) Pardon, Lichtkonigin Lucia.
LichkonigLucia.JPG
Přílohy:
01. dub 2011 11:44 #248704

hespa1

Avatar uživatele hespa1

Prosím, alespoň jednou za několik příspěvků osvětlit zkratky názvů růží. Projela jsem celou diskuzi, ale nezjistila jsem o jakou růži se jménem LL (Květa se zmínila LLucie) se jedná. :cheer: Děkuju.
01. dub 2011 11:24 #248702

maggi

Avatar uživatele maggi

LL jsem koncem léta zcela v nevhodnou dobu (ještě v květu) barbarsky vykopala a přesadila. Přežila zdá se bez úhony(8 let stará), neomrzla a ani jsem jí po zimě nemusela zkracovat. Již jenom pro tento výkon jí obdivuji. Jinak se za ní přimlouvám, je to zdravá a vděčná růže. Loni jsem jí viděla jako pnoucí u kamenného domku a to mě přímo vyrazila dech. Bohužel jsem neměla foťák, bylo to kousek od Mochova a kdybych to nevěděla, budu hádat anglický venkov. Nádhera. LL vřele doporučuji.
01. dub 2011 07:05 #248693

jaja99

Avatar uživatele jaja99

Mě namrzá až když vím kdo je, dokud jsem to nevěděla nenamrzala, a ta vůůůůůně:up
31. bře 2011 22:01 #248675

Květa

Avatar uživatele Květa

jaja99 napsal:
Květo, jaké k ní máš výhrady? Mě možná vymrzla, každopádně letos vypadá nejhůř za dobu co ji mám (možná 10 let)

Jajo, největší moje výhrada vůči ní spočívá v tom, že na ní zůstávají odkvetlé květy. Neopadají.
Pak - namrzala, barva je dost "zuřivá". Taková echt žlutá.:lol:
31. bře 2011 08:55 #248623

amazonka01

Avatar uživatele amazonka01

Nee, tu jsem našla u nás, náhodou, když jsem sháněla boty :D
No chápej, inzerátu na "historické romantické růže" se odolat nedalo, co kdyby to bylo něco, co ještě nemám ;) , a vyšlo to, tuhle jsem neměla a potřebovala.