Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Harkness + Fryer - růže dle šlechtitelů

Harkness + Fryer - růže dle šlechtitelů 22. dub 2010 10:42 #5673

  • lanling
  • Avatar uživatele lanling
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 774
  • Obdržená poděkování 475
  • Karma: 8
aaa..ještě jednou:P
P7090040.JPG

Harkness + Fryer - růže dle šlechtitelů 22. dub 2010 19:10 #5727

  • Květa
  • Avatar uživatele Květa
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Příspěvky: 6709
  • Obdržená poděkování 9851
  • Karma: 93
Lanlingu, od té doby, co se tu objevil tvůj nick jsem si říkala.. odkud ho znám..

Už mám světlo na konci tunelu :woohoo:
na zdejší diskusi jsem už dávno zapomněla - ale vybírala jsem si oranžádu, pořád jsem se nemohla rozhodnout, zda Easy Going, Welwyn Garden Glory či Well - Being.

W.G.Glory byla jasná, mezi zbývajícími dvěma jsem se ne a ne rozhodnout. Nakonec jsem podlehla Well - Beingu ... a to pod vlivem tvých fotek na HMF !

ty na HMF dáváš takové ty koláže, že...
a máš Bridge of Sighs - na kt. jsem se poptávala.
Už je to pasé - ale tenkrát mne zajímalo, zda je v opakování lenóra či ne .. co ?

Harkness + Fryer - růže dle šlechtitelů 22. dub 2010 19:16 #5729

  • lanling
  • Avatar uživatele lanling
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 774
  • Obdržená poděkování 475
  • Karma: 8
zdravím kvítek květu:) ano..vetřela jsem se se svými kolážemi i na hmf:laugh: well being je opravdu kouzelná..kvetla celé léto bez pauzy,nic jí nebylo i když neustále pršelo a přes dva měsíce bylo chladno..mmm:)
a bridge of sighs...ta je taky dokonalá:) byla taková malinká slaboučká..vyhodila jen dva delší výhony..ale krásně kvetly:) má nádhernou barvu.. jako podzimní zapadající slunce..
P9010474.JPG

děkuju:)

Harkness + Fryer - růže dle šlechtitelů 22. dub 2010 19:30 #5732

  • kaja
  • Avatar uživatele kaja
hm- a já jsem si taky všimla. máš tam i svou fotku, že jo?

Harkness + Fryer - růže dle šlechtitelů 22. dub 2010 19:37 #5733

  • Květa
  • Avatar uživatele Květa
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Příspěvky: 6709
  • Obdržená poděkování 9851
  • Karma: 93
Lalingu, též zdravím - cha, když jsem vybírala, jak jsem si říkala, škoda, že Laling nechodí na nějaké forum..
Jsem na Well-Being moc zvědavá, lákají mne ty zvlněné okvětní lístky + ráda, že ji chválíš. ( páč to znamená, že volba by mohla být správná )

Ovšem !
s Bridge of Sighs ... už takovou radost nemám :laugh: . Odolala jsem jí.. nemám ji.
Ona na těch propag. fotkách ( mám pocit že jako dost Hark. růží ) vypadá, že má tvrdou, oranžovou barvu, takto na tvé f. je krásně pomerančová..
Jak to s ní bylo s opakováním ?

Harkness + Fryer - růže dle šlechtitelů 22. dub 2010 23:17 #5749

  • dresla
  • Avatar uživatele dresla
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Příspěvky: 2262
  • Obdržená poděkování 383
  • Karma: 22
Easy Going budu teď sázet, protože se první nechytla. Ale jestli bude stejně úžasná jako její sestra Fellowship, pak budou mít WGG a Wellbeing vážnou konkurenci.

Harkness + Fryer - růže dle šlechtitelů 24. dub 2010 14:10 #5787

  • lanling
  • Avatar uživatele lanling
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 774
  • Obdržená poděkování 475
  • Karma: 8
Květa wrote: Ovšem !
s Bridge of Sighs ... už takovou radost nemám . Odolala jsem jí.. nemám ji.
Ona na těch propag. fotkách ( mám pocit že jako dost Hark. růží ) vypadá, že má tvrdou, oranžovou barvu, takto na tvé f. je krásně pomerančová..
Jak to s ní bylo s opakováním ?

Kvete celé léto..jen když bylo chladněji bez sluníčka, tak se poupátka zastavila a čekala:) a jinak měla od června ..do konce září květy..říjen jsem už nesledovala a spíš trošku nové výhony stříhala, aby růže pak nevymrzly..
je spíš pastelově meruňková..snad jen ten první den, co se květy otvírají je víc do oranžova..
P9100438.JPG

Harkness + Fryer - růže dle šlechtitelů 28. dub 2010 11:28 #5980

  • lanling
  • Avatar uživatele lanling
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 774
  • Obdržená poděkování 475
  • Karma: 8
louisa stone..zdravá, bohatě kvetoucí, v okouzlujícím jemném barevném tónu krémově bílé s trošičkou meruňky a růžové..
P6080004.JPG

Harkness + Fryer - růže dle šlechtitelů 28. dub 2010 14:53 #5991

  • dresla
  • Avatar uživatele dresla
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Příspěvky: 2262
  • Obdržená poděkování 383
  • Karma: 22
Lanling, jak je vysoká? Její barva pro mě byla trochu záhadou, nakonec jsem ji dala za Gruss an Aachen.

Harkness + Fryer - růže dle šlechtitelů 28. dub 2010 17:03 #5999

  • lanling
  • Avatar uživatele lanling
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 774
  • Obdržená poděkování 475
  • Karma: 8
dresla wrote:
Lanling, jak je vysoká? Její barva pro mě byla trochu záhadou, nakonec jsem ji dala za Gruss an Aachen.

byla u mě zatím jen jedno léto..ale asi jen tak 40cm...spíš šla hodně rozložitě do strany..
barvu má příjemnou, hodila by se určitě jak k meruňkám, tak k bílým či růžovým..v prvním kvetení byla jemňounce saténově růžová..pak většinou trošku víc do meruňky..
gu.JPG
Moderátoři: Eva L., Květa