Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Odpovědět k tématu: Kandidáti na uličku hanby

Jméno
Subjekt
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :up :S :evil: :whistle: :down
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit

Topic History of: Kandidáti na uličku hanby

Zobrazit nejstarší 10 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)
18. čec 2016 14:15 #311688

Jana V.

Avatar uživatele Jana V.

EviL., toho nemám, ale podobně teď vypadá Sir J.B., jenže pro mě to není problém, kvete furt, furt dělá nová poupata a tu neukázněnost si u mě může dovolit. Chápu, že na kraji záhonu u cestičky, kudy se chodí to problém je.
18. čec 2016 10:56 #311669

alcearosa

Avatar uživatele alcearosa

Díky za zkušenost. Líbila se mně barva květů CHM.ale najdu si jinou náhradu.
18. čec 2016 09:53 #311658

Eva L.

Avatar uživatele Eva L.

Abychom tu jen nejásali nad samými skvělými růžemi, vytáhla jsem na světlo už dlouho nevyužitou diskuzi. Myslím, že se bude hodit.
Dlouho (asi 4 roky) jsem měla svatou trpělivost s austinkou Christopher Marlowe. Květy má hezké, což o to, keřík je i relativně zdravý, ale jeho beztvarost snad nemá mezi austinkami obdoby. Bez opory ze všech stran se tenké výhony válejí po zemi a je úplně jedno, jestli je deštivo, nebo sucho. Je na něj tristní pohled jak bezvládně visí přes opěrky. Letos se už vážně rozhoduji, že se s ním rozloučím.
Máte s ním někdo lepší zkušenosti ?

ChristopherMarlowe3.jpg
Přílohy:
02. říj 2012 11:51 #284048

zdenka

Avatar uživatele zdenka

evai napsal:
Mam podezreni (i jsem nekde cetla), ze Souv.De Malm. ma radeji chladnejsi podminky.U me pres leto na plnym slunci, dalo by se rici na vyhni a nic moc, ted ma slunce skoro zadny a roste a ma poupata (nestihnout vykvest).Ale nechce se mi ji presazovat, uz toho mam az nad hlavu.

Evoi, ty jsi na to asi kápla. Letos omrzlá a na celodenním slunci - hrůza. Dříve v polostínu - byla krásná.
Možná fakt nesnese úpal.
01. říj 2012 21:05 #284032

helena

Avatar uživatele helena

Tak u mě Souvenir de la Malmaison už druhým rokem do uličky SLÁVY. Kvete s malými přestávkami celé léto. Spousta květů. Vždy před velkým deštěm ostříhám rozvetlé květy (ošklivě by opršely, a tak se z nich těším pár dní ve váze), ale hned nakvetou poupata. Je na výsluní, omrzl cca na 20 cm (bylo přes -20, ale byl nakopčený a zakrytý chvojím). Má dobrou hlínu a celkem vlhko.
01. říj 2012 20:49 #284031

evai

Avatar uživatele evai

Mam podezreni (i jsem nekde cetla), ze Souv.De Malm. ma radeji chladnejsi podminky.U me pres leto na plnym slunci, dalo by se rici na vyhni a nic moc, ted ma slunce skoro zadny a roste a ma poupata (nestihnout vykvest).Ale nechce se mi ji presazovat, uz toho mam az nad hlavu.
01. říj 2012 18:33 #284026

hana.johana

Avatar uživatele hana.johana

Pro letošní rok to bude Souvenier de la Malmaison. Kvetla jen chvíli v červnu třemi drobnými kvítky a od té doby ani ťuk. V zimě hodně namrzla, byla ostříhaná až k zemi. Její současná výška je asi 40m. Tak jsem zvědavá na další sezonu. Hanka
23. čec 2012 06:13 #281829

amazonka01

Avatar uživatele amazonka01

Květa napsal:
do uličky hanby dávám prvního obyvatele. :angry:

Harknessovu Pink Pirouette.
namrzá, ČS, ( tudíž ) málo kvete, květy se mi příliš nelíbí ani tvarem ani barvou. Třetím rokem - už jsem s ní ztratila trpělivost. Je poloviční než když jsem ji koupila.
Na podzim - jde.

Beru :D
Růže tady jdou čarovně, i nerosti, které jsem zasadila (moc jich pravda není :blush: , ale jíl a písek se jim zjevně líbí :D) letí do nebe, a ČS nemají zatím ani zakontejnerované.
22. čec 2012 23:32 #281827

Květa

Avatar uživatele Květa

do uličky hanby dávám prvního obyvatele. :angry:

Harknessovu Pink Pirouette.
namrzá, ČS, ( tudíž ) málo kvete, květy se mi příliš nelíbí ani tvarem ani barvou. Třetím rokem - už jsem s ní ztratila trpělivost. Je poloviční než když jsem ji koupila.
Na podzim - jde.

P1120007.JPG
Přílohy:
25. led 2012 18:38 #276031

DeToxaro

Avatar uživatele DeToxaro

Když si tak čtu Vaše zkušenosti, tak se trochu bojím, objednala jsem si na jaro u Starkla nostalgii :unsure: Doufám, že mi zašlou silnou zdravou rostlinu a že se z ní nestane kandidát do uličky hanby :huh: A k tomu i 2x eden rose, které by mě zklamaly mnohem více :(