Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Kandidáti na uličku hanby

Re:Kandidáti na uličku hanby 05. srp 2010 21:29 #15130

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
Teda Evi....to je fakt bída, tuhle já mám zrovna jednu z neodolnějších, přestávky v nakvítání má dlouhý, to jo, ale jinak rostlinu mám parádní. Tak to je mi líto, že jí máš takovou bídnou, je to škoda, mám jí ráda pro tu čistou smetanovou a obří květy. Dávala jsem i fotky

Re:Kandidáti na uličku hanby 05. srp 2010 22:00 #15135

  • Eva L.
  • Avatar uživatele Eva L.
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Příspěvky: 3344
  • Obdržená poděkování 8815
  • Karma: 53
Romano, můžu vědět odkud M.A. máš ? Zjistila jsem totiž, že tatáž růže, ale od jiného pěstitele, může naopak dobře prosperovat. Jako příklad bych uvedla Rosarium Uetersen. Jeden keřík mám ze školky v Kunraticích a druhý z Baumaxu v originálním kontejneru od Kordese. Ta kunratická (o rok starší) se k světu moc nemá, snad teprve teď se zdá, že začíná víc růst. O rok mladší baumaxovka už od začátku krásně roste . Podmínky mají stejné - jsou zasazené 2m od sebe.

Re:Kandidáti na uličku hanby 06. srp 2010 06:50 #15152

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
Máme ji s kamarádkou vedle od Starkla, byla to ale záměna, měla to být Augusta Luisa:huh:
Když rozkvetla bíle, čučely jsme...tak jsem pátrala a pátrala a je to M.A. Možná jí taky dost dlouho trvá, než se usadí a začne růst, předchozí roky jsem jí taky měla takovou chcíplou, měla na keři jen dvě větvičky, vůbec nepřirůstala. Letos jsem jí ušmikla těsně nad zemí, zmrzlá nebyla, ale říkala jsem si, že jí tím nabudím. No a taky nabudila, letos je výstavní.

Re:Kandidáti na uličku hanby 07. srp 2010 07:28 #15259

  • Emilka
  • Avatar uživatele Emilka
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1988
  • Obdržená poděkování 1363
  • Karma: 11
Evo, mám ji snad ještě horší než na tvé fotce. Myslím, že letos 4tým rokem. Už jsme to rozebírali s Honzou.
Letos ji mám nejhorší.

Re:Kandidáti na uličku hanby 07. srp 2010 14:17 #15293

  • Gabreta
  • Avatar uživatele Gabreta
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 353
  • Obdržená poděkování 448
  • Karma: 1
Mě naprosto znechutila Elfe. Už je skoro bez listů (černá skvrnitost) a ještě jsem pořádně neviděla její květy, jelikož tak dlouhé období bez deště, aby je mohla předvést, ještě nebylo. Takže jsou pořád shnilé. Pěstovat leda pod skleněnou střechou:angry: Zato Eden Rose u mě zatím černí ani padlím na rozdíl od spousty jiných růží netrpěla.

Re:Kandidáti na uličku hanby 07. srp 2010 14:47 #15302

  • Eva L.
  • Avatar uživatele Eva L.
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Příspěvky: 3344
  • Obdržená poděkování 8815
  • Karma: 53
Musím potvrdit, že Elfe taky za moc nestojí. A ještě mám pocit, že bude odspodu vyholovat. Kája ji má pěknou, ale zajímalo by mě, jak vypadá dolní část keře. Kájo, můžeš ukázat, prosím ?

Re:Kandidáti na uličku hanby 07. srp 2010 15:53 #15321

  • Kaja
  • Avatar uživatele Kaja
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 8706
  • Obdržená poděkování 22571
  • Karma: 82
no -musím potvrdit ,že je divná. teď sice nasazuje nové výhony, ale opravdu kvete nahoře velkými okolíky a dolů květy nemá. navíc ji postihla skvrnitost. stříkala jsem ji asi 4x. - dost jsem ji zastřihla foto 7.8
P8060401.JPG

Re:Kandidáti na uličku hanby 07. srp 2010 16:00 #15323

  • Kaja
  • Avatar uživatele Kaja
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 8706
  • Obdržená poděkování 22571
  • Karma: 82
na druhé straně - má nádherné květy. takže já ji odpustím
P7120037.JPG

Re:Kandidáti na uličku hanby 30. lis 2010 15:16 #23066

  • hana.johana
  • Avatar uživatele hana.johana
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 760
  • Obdržená poděkování 722
  • Karma: 3
Tak letošní rok to "vyhrál" Händel - už je !!!!!!!!! a taky se moc nepochlapil Don Juan - bídně přečkal loňskou zimu, špatně rostl ( 3 větvičky 50cm vysoké ) a jen 3 květy za celé jaro a léto!!!!! Tak nevím, jestli přežije tuhle zimu. Ikdyž květ má krásný! Hanka

Re:Kandidáti na uličku hanby 30. lis 2010 15:21 #23067

  • HonzaPM
  • Avatar uživatele HonzaPM
  • OFFLINE
  • Administrator
  • 620 m n.m.
  • Příspěvky: 5754
  • Obdržená poděkování 9276
  • Karma: 6
Hanko, Don Juana mám též a potvrzuju. Loni nádherný, 4 m výhony až k oknům,
letos JEDEN výhon cca 100 cm, bez listů, bez květů. Škoda. Copak dám místo něj? :)
Moderátoři: Eva L., Květa