Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Kandidáti na uličku hanby

Re: Kandidáti na uličku hanby 01. říj 2012 21:05 #284032

  • helena
  • Avatar uživatele helena
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1216
  • Obdržená poděkování 1969
  • Karma: 6
Tak u mě Souvenir de la Malmaison už druhým rokem do uličky SLÁVY. Kvete s malými přestávkami celé léto. Spousta květů. Vždy před velkým deštěm ostříhám rozvetlé květy (ošklivě by opršely, a tak se z nich těším pár dní ve váze), ale hned nakvetou poupata. Je na výsluní, omrzl cca na 20 cm (bylo přes -20, ale byl nakopčený a zakrytý chvojím). Má dobrou hlínu a celkem vlhko.
Následující uživatel poděkoval: Kachnishte, jana H, mišpule

Re: Kandidáti na uličku hanby 02. říj 2012 11:51 #284048

  • zdenka
  • Avatar uživatele zdenka
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 923
  • Obdržená poděkování 722
  • Karma: 12
evai napsal:
Mam podezreni (i jsem nekde cetla), ze Souv.De Malm. ma radeji chladnejsi podminky.U me pres leto na plnym slunci, dalo by se rici na vyhni a nic moc, ted ma slunce skoro zadny a roste a ma poupata (nestihnout vykvest).Ale nechce se mi ji presazovat, uz toho mam az nad hlavu.

Evoi, ty jsi na to asi kápla. Letos omrzlá a na celodenním slunci - hrůza. Dříve v polostínu - byla krásná.
Možná fakt nesnese úpal.

Re: Kandidáti na uličku hanby 18. čec 2016 09:53 #311658

  • Eva L.
  • Avatar uživatele Eva L.
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Příspěvky: 3344
  • Obdržená poděkování 8815
  • Karma: 53
Abychom tu jen nejásali nad samými skvělými růžemi, vytáhla jsem na světlo už dlouho nevyužitou diskuzi. Myslím, že se bude hodit.
Dlouho (asi 4 roky) jsem měla svatou trpělivost s austinkou Christopher Marlowe. Květy má hezké, což o to, keřík je i relativně zdravý, ale jeho beztvarost snad nemá mezi austinkami obdoby. Bez opory ze všech stran se tenké výhony válejí po zemi a je úplně jedno, jestli je deštivo, nebo sucho. Je na něj tristní pohled jak bezvládně visí přes opěrky. Letos se už vážně rozhoduji, že se s ním rozloučím.
Máte s ním někdo lepší zkušenosti ?

ChristopherMarlowe3.jpg
Poslední úprava: 18. čec 2016 09:57 od Eva L..
Následující uživatel poděkoval: Jikra

Kandidáti na uličku hanby 18. čec 2016 10:56 #311669

  • alcearosa
  • Avatar uživatele alcearosa
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 788
  • Obdržená poděkování 1952
  • Karma: 11
Díky za zkušenost. Líbila se mně barva květů CHM.ale najdu si jinou náhradu.

Kandidáti na uličku hanby 18. čec 2016 14:15 #311688

  • Jana V.
  • Avatar uživatele Jana V.
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 4033
  • Obdržená poděkování 3506
  • Karma: 30
EviL., toho nemám, ale podobně teď vypadá Sir J.B., jenže pro mě to není problém, kvete furt, furt dělá nová poupata a tu neukázněnost si u mě může dovolit. Chápu, že na kraji záhonu u cestičky, kudy se chodí to problém je.
Moderátoři: Eva L., Květa