Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Den Otevřených Dveří 2010

Re:Den OD 27. čen 2010 19:02 #10720

  • Rhea
  • Avatar uživatele Rhea
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 935
  • Obdržená poděkování 834
  • Karma: 1
Taky bych se ráda přidala, jen to mám trochu z ruky
DSC00912.jpg

Re:Den OD 27. čen 2010 19:04 #10721

  • Rhea
  • Avatar uživatele Rhea
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 935
  • Obdržená poděkování 834
  • Karma: 1
Znát tak aspoň setinu, toho co o růžích i ostatních rostlinách ví dresla, byla bych na sebe pyšná
DSC00914.jpg

Re:Den OD 27. čen 2010 19:08 #10722

  • Rhea
  • Avatar uživatele Rhea
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 935
  • Obdržená poděkování 834
  • Karma: 1
Na předchozí fotce je Baron Girod deĺ Ain, po té toužím a na podzim se mé přání snad slpní:)

Musím jít něco dělat a přitom vstřebávat dojmy. Usmívám se jak měsíček na hnoji, jakou mám radost z výletu k dresle
DSC00917.jpg

Re:Den OD 27. čen 2010 20:38 #10732

  • Květa
  • Avatar uživatele Květa
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Příspěvky: 6709
  • Obdržená poděkování 9851
  • Karma: 93
Rhea wrote:
Viděla jsem Emilku a snad i Květu, mněla-li slamněný kloubouk
Jasně, měla jsem svůj Kuli klóbrc z rýže a byla maskována v zeleném.
Proč jste se nehlásily ? .. tedy pokud nejsi ta dáma kt. jsem vykládala v protější hospodě ( mmch, dělají báječné pučíno ) o Zelenokvěté.

Jsem uťapaná, prohřátá, vykecaná. Benda přežil.
Varouchu, stihly jste dojet včas ?

Viděla jsem se po dlouhé době s dávnými známými - HelouF,Vimrovou, poznala některé ze zdejších přispěvatelů.

Mám výdobytky - 3 levandule a Lenčinu tužku. :lol:
Kromě 3 fotek jedné faktury jsem nic nevyfotila ( což je pro mne naprosto typické :side: ).

Re:Den OD 27. čen 2010 20:42 #10735

  • Eva.Trifon
  • Avatar uživatele Eva.Trifon
jaja99 wrote:
Rheo krása, věřím, že to musí být náročmé, něměla bych odvahu ani elán se do něčeho tak velikého pustit, alwe být blíž, klidně bych chodila brigádničit a přiučit se.
Tak, tak, mi stačí znát jen ty její metry:ohmy: a už nechápu jak to zvládá, já mám jen 280 m2 a občas nestíhám, děcka ani vnoučata žádné, jen práce, zahrada,, chlopa, dospělého ogara a psa nepočítám.

Re:Den OD 27. čen 2010 20:50 #10737

  • jaja99
  • Avatar uživatele jaja99
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 2407
  • Obdržená poděkování 861
  • Karma: 4
Jak Vám závidím, chtěla bych tam taky.....co jste si přivezly za růžičky???? Vykoupily jste ji?

Re:Den OD 27. čen 2010 20:52 #10738

  • maggi
  • Avatar uživatele maggi
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1293
  • Obdržená poděkování 1289
  • Karma: 6
U Dresly jsem byla ve středu...a zírala jsem. Ohromné množství druhů, ohromné znalosti a ohromný optimismus. Mohu jen popřát ohromnou výdrž a ohromné štěstí v započatém díle.

Re:Den OD 27. čen 2010 21:50 #10752

  • Květa
  • Avatar uživatele Květa
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Příspěvky: 6709
  • Obdržená poděkování 9851
  • Karma: 93
Maggi, tak ty sis udělala soukromý DOD :laugh: ?

Jajo, teď jsem nekupovala žádnou. Vybírala jsem bez čeho se neobejdu na podzim :unsure: .

Re:Den OD 27. čen 2010 22:23 #10756

  • Lenka
  • Avatar uživatele Lenka
Květo, jenom tři levandule? Já podle toho tvého seznamu myslela, že budeš odjíždět náklaďákem! Já mám dvě jarmanky, jeden chrastavec, jednu levanduli a jednu heucheru, a to jsem k dresle jela s předsevzetím, že si jdu jenom vyhlídnout růže. Ty taky nechávám na podzim, musím z mnoha možných vybrat asi deset těch správných, to bude teda boj! Zvlášť když jsem u některých, které jsem už z nějakého důvodu zavrhla, u dresly zjistila, že je prostě musím mít.
No a jinak dreslo, nehynoucí obdiv. Té práce! Některé čtverce už se krásně rýsují, jiné teprve dávají tušit, co v nich bude za parádu, až to za dva tři roky poporoste, ale celkově jsem byla z toho tak hotová, že jsem úplně zapomněla fotit. Jen tenhle kuklík jsem si cvakla, ten se mi moc zalíbil. Co to prosímtě je zač?
DSCF7105.JPG

Re:Den OD 27. čen 2010 23:04 #10764

  • Rhea
  • Avatar uživatele Rhea
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 935
  • Obdržená poděkování 834
  • Karma: 1
Květo, jsem nesmělá, ale léčím se :P Zrovinka jste odjížděli, klobouk ti ke mně odletěl, když jsem se v předklonu snažila číst názvy růží na kontejnerech.

Ukořistila jsem Souvenir du Doct. Jamain, 2 jarmanky, 2 heuchery a 2 levandule.
Moderátoři: Eva L., Květa