Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Červnové kvetení

Re: Červnové kvetení 05. čen 2011 19:32 #257052

  • VláďaJ
  • Avatar uživatele VláďaJ
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 425
  • Karma: 0
Holky nevím co je to za podnož.. Ale ty květy jsou opravdu veliké a jemně růžově voní.

pek_Kvt.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: maggi, helena

Re: Červnové kvetení 05. čen 2011 19:34 #257054

  • Dany
  • Avatar uživatele Dany
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1321
  • Obdržená poděkování 1364
  • Karma: 10
Poslední úprava: 05. čen 2011 19:37 od Dany.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 05. čen 2011 19:37 #257055

  • VláďaJ
  • Avatar uživatele VláďaJ
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 425
  • Karma: 0
No Dany, opravdu to byla podnož, na které byl, jak mi Romča našla, Kontrast. Ale vymrzl.. Odspodu pak vyhnal nový prut, který jsem chtěl nechat a naočkovat. Zatím jsem se k tomu nedostal, ale zapěstoval jsem ten šípek do stromku a on takhle krásně kvete. Pak je obsypaný šípky, takže je hezký i v zimě.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 05. čen 2011 19:37 #257056

  • Emilka
  • Avatar uživatele Emilka
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1988
  • Obdržená poděkování 1363
  • Karma: 11
Gabreto, To teda fujtalbl...
Geum - Goldball

DSCN1027.JPG


DSCN1024.JPG


DSCN0884.JPG


DSCN0894.JPG
Poslední úprava: 05. čen 2011 19:38 od Emilka.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: danah, zdenka, loro, Kaja, Gabreta, maggi, lanling, JaninkaH, helena, VláďaJ a tento uživatel má 1 dalších poděkování

Re: Červnové kvetení 05. čen 2011 19:38 #257057

  • Dany
  • Avatar uživatele Dany
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1321
  • Obdržená poděkování 1364
  • Karma: 10
no a tak to někdo mohl naočkovat na pravokořennou růží, ne?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 05. čen 2011 19:43 #257062

  • VláďaJ
  • Avatar uživatele VláďaJ
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 425
  • Karma: 0
TO mohl, ale bylo to normálně ze zahradnictví, tak předpokládám, že to bylo naočkováno na nějaké podnoži. Jinak ten Dortmund je spíš červený, tento je krásně růžový s bílým středem.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 05. čen 2011 19:47 #257066

  • Dany
  • Avatar uživatele Dany
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1321
  • Obdržená poděkování 1364
  • Karma: 10
někdo tu podnož "podnož" určitě pozná...., ale je to krásná růže
jájo, sim, mrkni do neznámých růží na tu moji žlutou, jestli nepoznáš, voní
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: VláďaJ

Re: Červnové kvetení 05. čen 2011 19:53 #257070

  • Gabreta
  • Avatar uživatele Gabreta
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 353
  • Obdržená poděkování 448
  • Karma: 1
Lidi, jak to teď v červnu kvete, tak mám pokušení jít na lup - vím o dvou zahradách, kde visí přes plot nádherné růže... V jedné roste obrovský keř, nějaké 3-4m na šířku, květy růžové, kulaté, plné, a v druhé jsou hned dvě - jedna taková zvláštně stříbřitě-krémově-oranžová, druhá bude asi The Pilgrim - no nádhera... Jen malou větvičku po odkvětu kdybych mohla mít :P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 05. čen 2011 19:59 #257073

  • Dany
  • Avatar uživatele Dany
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1321
  • Obdržená poděkování 1364
  • Karma: 10
když budou na zahradě, tak požádej, když nebudou, tak opatrně profesionálně někde, kde to nebude vadit, no ne?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 05. čen 2011 20:02 #257076

  • VláďaJ
  • Avatar uživatele VláďaJ
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 425
  • Karma: 0
Gabreto, Ty jsi číslo :up :silly:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Moderátoři: Eva L., Květa