Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Červnové kvetení

Re: Červnové kvetení 06. čen 2011 11:39 #257257

  • VláďaJ
  • Avatar uživatele VláďaJ
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 425
  • Karma: 0
Hihi, to byl vtip.. jasný, že nechám... mám sice jen dvě, ale květů habakuk. Jo a máš pravdu, jedno květenství se ulomilo, je ve váze a krásně vykvetlo...takže do vázy super.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: ROMANA

Re: Červnové kvetení 06. čen 2011 11:45 #257261

  • maggi
  • Avatar uživatele maggi
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1293
  • Obdržená poděkování 1289
  • Karma: 6
Aloha
063-1.JPG

no name a Prezident
092-1.JPG


057-1.JPG

Pomalu začíná Venusta Pendula
019_2011-06-06.JPG
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Eva L., danah, zdenka, HonzaPM, loro, Rhea, Lenka, fanynka, jaja99, Kaja a tento uživatel má 6 dalších poděkování

Re: Červnové kvetení 06. čen 2011 15:36 #257335

  • helena
  • Avatar uživatele helena
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1216
  • Obdržená poděkování 1969
  • Karma: 6
Heuchera sanguinea Leuchtkafer, neuvěřitelná červeň květů.
Heuchera.JPG

Šalvěj, přes omrznutí a ostříhání kvete a má přes metr v průměru.
salvej.JPG

Kalmia latifolia "Minuet", letos nekvete tak bohatě jako loni.
kalmia.JPG

Dárek
neznama_2011-06-06.JPG
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Eva L., HonzaPM, loro, Rhea, fanynka, jaja99, Kaja, lenpel, maggi, lanling a tento uživatel má 4 dalších poděkování

Re: Červnové kvetení 06. čen 2011 16:22 #257345

  • danah
  • Avatar uživatele danah
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1176
  • Obdržená poděkování 2385
  • Karma: 5
Helo, tvoje neznámá je česnek zlatý stačí pomnout list mezi prsty a bude ti to taky jasné ;)
a kalmie je krásná :up
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: helena

Re: Červnové kvetení 06. čen 2011 16:37 #257351

  • Eva L.
  • Avatar uživatele Eva L.
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Příspěvky: 3344
  • Obdržená poděkování 8815
  • Karma: 53
Holandské kosatce
Hol.kosatec.JPG


hol.kosatec1.JPG
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Emilka, loro, Rhea, jaja99, lanling, helena, VláďaJ

Re: Červnové kvetení 06. čen 2011 17:30 #257387

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
jarog045.jpg


jarog059.jpg


jarog062.jpg


jarog018.jpg


jarog014.jpg


jarog013.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: loro, Rhea, ZuzanaCh, fanynka, Kaja, Gabreta, maggi, lanling, JaninkaH, helena a tento uživatel má 1 dalších poděkování

Re: Červnové kvetení 06. čen 2011 19:32 #257417

  • helena
  • Avatar uživatele helena
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1216
  • Obdržená poděkování 1969
  • Karma: 6
Danah, děkuji.

Evo L., holandské kosatce jsou překrásné.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Eva L.

Re: Červnové kvetení 07. čen 2011 17:28 #257598

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
nějaká obyč šalvěj - jde množit semínkama? zkoušel někdo? a jestli jo, mám nechat samovysemenit, nebo posbírat a vysít?
jaroh018.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: lenpel, helena, VláďaJ

Re: Červnové kvetení 07. čen 2011 18:20 #257618

  • Emilka
  • Avatar uživatele Emilka
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1988
  • Obdržená poděkování 1363
  • Karma: 11
Romano, jde oboje, při řízeném výsevu v misce je úspěšnost mnohem vyšší. Letos jsem zkoušela v zimě. Některé mi ted už pokvetou.
Semení se mi i na záhoně, ale tak 3 rostlinky za rok.
Bohužel je po pikýrování i dost velká úmrtnost - některé rostlinky zakrní - vůbec nevím proč... Asi dělám něco špatně....

Mám bílou od Krulichů, tak budu taky sbírat semínka...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 07. čen 2011 18:26 #257620

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
Emilko, moc děkuju, zkusím to sebrat a vysít a něco vyseju - rozseju - po záhoně
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Moderátoři: Eva L., Květa