Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Červnové kvetení

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 17:35 #260191

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
jarok090.jpg


jarok081.jpg


jarok079.jpg


jarok077.jpg


jarok074.jpg


jarok061.jpg


jarok060.jpg


jarok057.jpg


jarok056.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Lenka, lenpel, patka, helena, grimmh, VláďaJ

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 17:40 #260193

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
jarok054.jpg


jarok052.jpg


jarok037.jpg


jarok034.jpg


jarok016.jpg


jarok015.jpg


jarok014.jpg


jarok012.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: HonzaPM, Lenka, fanynka, Kaja, lenpel, Gabreta, JaninkaH, patka, Milena, grimmh a tento uživatel má 1 dalších poděkování

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 18:47 #260199

  • lenpel
  • Avatar uživatele lenpel
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 2072
  • Obdržená poděkování 1875
  • Karma: 5
Romčo krásnej prales:up
Na poslední fotce zvonečky ve předu a vzadu co jsou zač ? sou trvalky? vydrží? jak se rozrůstají?Ď.:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 19:22 #260205

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
jj, to je přesný, prales!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! už to není ani džungle!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
nejsou to trvalky, jsou to vysetý dvouletky, směs barev, první rok udělají přízemní růžici a další rok takhle vykvetou, když se olamujou odkvetlý kvítky, dělá květy pořád dokola....jsou pěkný, jen teda nemám moc směs....jen modrý, v různých tonech a jedny bílý...růžový by měly být taky, ale prd. Jen jsou dooost vysoký na to, že je mamka rozsázela na okraj k chodníku!!! :silly: :silly: :silly:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: lenpel

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 19:25 #260206

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
tady je to vidět, jak je to šílený :blink:
jaroj024.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: JaninkaH, helena

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 19:29 #260209

  • Milena
  • Avatar uživatele Milena
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Příspěvky: 66
  • Obdržená poděkování 119
  • Karma: 0
DSCN7941.JPG

Pěkně vám to všem kvete. :up :up :up
Romano - ten červený řebříček máš na slunci nebo ve stínu?

U nás se vyvedly docela eremurusy.
Poslední úprava: 21. čen 2011 19:29 od Milena.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Emilka, HonzaPM, Kaja, lenpel, ROMANA, Jevgenija, JaninkaH, patka, helena

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 19:32 #260212

  • lenpel
  • Avatar uživatele lenpel
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 2072
  • Obdržená poděkování 1875
  • Karma: 5
náhodou to vypadá dobře,takový neumělý,.. fakt,...
To se tedy semení stejně jako hvozdíky? sbíráš semínka? budeš na mě myslet?:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 19:36 #260216

  • Emilka
  • Avatar uživatele Emilka
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1988
  • Obdržená poděkování 1363
  • Karma: 11
Mileno, prosím tvůj řebříček je jaký? Přesně takovou barvu jsem si představovala, ale mám rezavou...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 19:36 #260217

  • Milena
  • Avatar uživatele Milena
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Příspěvky: 66
  • Obdržená poděkování 119
  • Karma: 0
lenpel - na koho je dotaz ohledně semínek ???? Z čeho bys chtěla semínko ??;) ;) ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 19:37 #260218

  • Emilka
  • Avatar uživatele Emilka
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1988
  • Obdržená poděkování 1363
  • Karma: 11
Romano, to je krásně zapojené. Jste o dost napřed. :up
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: ROMANA
Moderátoři: Eva L., Květa