Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Červnové kvetení

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 19:53 #260231

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
lenpel napsal:
ROMANA napsal:
lenpel napsal:
náhodou to vypadá dobře,takový neumělý,.. fakt,...
To se tedy semení stejně jako hvozdíky? sbíráš semínka? budeš na mě myslet?:)
nesemení se, semínka asi sbírat nebudu, ani nevím, jestli se dělají, už je sázet nebudu, je to ke mně moc velký, všemu to stíní.....jsou skoro metr vysoký....
To je škda by se mi hodil,... nemůžu porád posehnat zvonky - velké,... do mé džungle,..
zkusim nechat uzrát semínka...jestli tam něco bude, ale mělo by, ne?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: lenpel

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 20:06 #260239

  • Daniela
  • Avatar uživatele Daniela
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Příspěvky: 278
  • Obdržená poděkování 1083
  • Karma: 0
SAM_0792.JPG


SAM_0790_2011-06-21.JPG


SAM_0788.JPG


SAM_0788_2011-06-21.JPG


SAM_0775.JPG
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Lenka, JaninkaH, patka, chrast, helena, VláďaJ

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 20:10 #260240

  • HonzaPM
  • Avatar uživatele HonzaPM
  • OFFLINE
  • Administrator
  • 620 m n.m.
  • Příspěvky: 5754
  • Obdržená poděkování 9276
  • Karma: 6
Emilko, hezké kvetení. Copak je to za růžovou růži za žlutým řebříčkem?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Emilka

Re: Červnové kvetení 21. čen 2011 20:31 #260243

  • lenpel
  • Avatar uživatele lenpel
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 2072
  • Obdržená poděkování 1875
  • Karma: 5
Mám dotaz: Jak ste na tom s řebříčkama s rozrůstáním? Mám dva světle růžový a tmavě růžovo-vínový. Oba udělaly krásné kopce ale od loňska pomalu mizí a sotva pokvetou jakoby trsy mizely od středu,....Mám je vyndat přesadit? Ď.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 22. čen 2011 05:04 #260282

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
já mám jen žlutej velkej, ten červenej mám od podzimka, takže má asi tři výhony. Žlutej je už pěknej trs, pevnej, neklátí se a hezky roste i kvete, takže nevim. Možná od středu vyhnívá a chtělo by to ho roztrhat a dát jen ty narostlý kraje samostatně, určitě mu neublížíš.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 22. čen 2011 05:13 #260284

  • lenpel
  • Avatar uživatele lenpel
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 2072
  • Obdržená poděkování 1875
  • Karma: 5
Romčo jestli máš na mysli tento žlutej? tak ten je v pohodě taky mám trsík,....
S těma nízkejma budu muset určo něco udělat vypadá to divně,..:)


P7070235.JPG
Poslední úprava: 22. čen 2011 05:14 od lenpel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: helena

Re: Červnové kvetení 22. čen 2011 05:33 #260287

  • ROMANA
  • Avatar uživatele ROMANA
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 3324
  • Obdržená poděkování 2726
  • Karma: 3
jj, Leni, to je on, je někde i na vložených fotkách, jen ještě není rozkvetlej. Rozsázej to, normálka v srpnu, zjara se ti odmění :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 22. čen 2011 09:39 #260322

  • Emilka
  • Avatar uživatele Emilka
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1988
  • Obdržená poděkování 1363
  • Karma: 11
HonzaPM napsal:
Emilko, hezké kvetení. Copak je to za růžovou růži za žlutým řebříčkem?
Je to opršená babiččina vonavá... Déšt ji vůbec nesvědčí. Ale kvete velmi dlouho..
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: HonzaPM

Re: Červnové kvetení 22. čen 2011 09:40 #260323

  • Emilka
  • Avatar uživatele Emilka
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1988
  • Obdržená poděkování 1363
  • Karma: 11
Měla jsem tm. růžovej řebříček a dělal přesně to, co píše Lenka. Po lonské zimě už neobrazil vůbec.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Červnové kvetení 22. čen 2011 09:50 #260324

  • JitkaU2
  • Avatar uživatele JitkaU2
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1024
  • Obdržená poděkování 1177
  • Karma: 11
takže říkáte, že první rok je OK a pak horší a horší? Já jsem teď (1.rok) nadšená z Basíkovy Terracoty, jak krásně roste a pořád přidává květy

rebricek.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Lenka, lenpel, lanling, JaninkaH, patka, helena
Moderátoři: Eva L., Květa