Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Odpovědět k tématu: PROSÍM O RADU - předzahrádka

Jméno
Subjekt
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :up :S :evil: :whistle: :down
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit

Topic History of: PROSÍM O RADU - předzahrádka

Zobrazit nejstarší 10 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)
30. říj 2012 22:12 #284974

evai

Avatar uživatele evai

No a stava se, ze potom chodim(e) kolem ruze, bez ktery jsem nemohla temer spat, a rikam si, ze za ty nervy to nestalo.Ale historie se 2x v roce (jaro, podzim)opakuje.
Kveto, proc je Satchmo cerveny?Mozna proto, ze jazz je "hot",....me zrovna napadlo
30. říj 2012 22:00 #284973

Květa

Avatar uživatele Květa

amazonka01 napsal:
Ja se pri vyberu ridim momentalnim vkusem (barva, tvar kvetu), pak odolnosti a opakovanim kveteni (idealni oboji v maximu, ale pokud si musim vybrat, preferuju odolnost). Paralelne s tim si vybiram slechtitele a "sbiram"

jj, :laugh:
průšvih je, že se růže vybírají s dost velkým časovým předstihem. Stíhám :unsure: - i během sezóny - vkus změnit.
Často pak zírám, proč jsem volila zrovna TUTO.
Jo a taky mám - tuhle jsem ještě neviděla, tak schválně, jak asi by vypadala ... a pak následuje :
amazonka01 napsal:
jeste bych zapomela. Sice obcas vim, jakou ruzi potrebuju do zahonku, ale vetsinou to skonci tak, ze mam mnoho ruzi, ktere nejen "nepotrebuju", ale vlastne ani nemam kam dat ;), nicmene jsem je musela mit .

... a neumím se jich vzdát.
30. říj 2012 09:56 #284945

skalnička

Avatar uživatele skalnička

Amazonko, podepisuju. Mám to tyka takhle - a nejen s růžemi. ;)
30. říj 2012 09:47 #284943

Vlaďka

Avatar uživatele Vlaďka

Tak Amazonko, to jsi řekla hlubokou pravdu, tak to mám taky! :laugh:
30. říj 2012 09:04 #284942

amazonka01

Avatar uživatele amazonka01

jeste bych zapomela. Sice obcas vim, jakou ruzi potrebuju do zahonku, ale vetsinou to skonci tak, ze mam mnoho ruzi, ktere nejen "nepotrebuju", ale vlastne ani nemam kam dat ;), nicmene jsem je musela mit .
30. říj 2012 08:13 #284940

Evka

Avatar uživatele Evka

Amazonko,přesně jsi to vystihla,plně souhlasím.:up
30. říj 2012 06:41 #284934

amazonka01

Avatar uživatele amazonka01

Ja se pri vyberu ridim momentalnim vkusem (barva, tvar kvetu), pak odolnosti a opakovanim kveteni (idealni oboji v maximu, ale pokud si musim vybrat, preferuju odolnost). Paralelne s tim si vybiram slechtitele a "sbiram"
30. říj 2012 05:55 #284931

Evka

Avatar uživatele Evka

Asi každý máme nějakou vášeň,ať už větší či menší.:) Já si vybírám v prvé řadě podle barvy a pokud možno co nejlepšího zdraví.
Květo,dobrý odkaz a navíc mě tam moc upoutala denivka Lost in Space.:up
29. říj 2012 22:20 #284930

Květa

Avatar uživatele Květa

evai napsal:
Jmena a nazvy ruzi jsou pro me taky hodne dulezity.

tak tohle nemám. Při výběru na jméno neberu zřetel.
Občas mi dokonce hlodá v hlavě proč zrovna toto jméno, proč ( např. ) Satchmo je červená ?
www.helpmefind.com/gardening/l.php?l=2.5625

Nejraději mám jména anglická ( pamatuju, snažím se je v hlavě nepřekládát do čj., ptž. pak si říkám : proboha, proč.. ), pak francouzská ( komolím ), poslední v oblíbenosti jsou německá ( nepamatuju ).

ale když je tu řeč o výběru podle jmen, podle vášně k něčemu...

už jsem následující odkaz dávala kdysi na Liv, možná ( snad ne :blush: ) i zde.
Totálně mne kdysi uzemnilo, kam až může vášeň vést..
davesgarden.com/guides/articles/view/1428/

paní majitelka je vášnivou fanynkou Start Treku, sbírá kytky, kt. mají v názvu něco se seriálem společného. Uf.
manžel jí z kamenů zakomponoval do záhonku znak Hvězdné flotily.. Uf,uf..
:lol:

no není to oťomilá posledlost ? :laugh: :laugh: :(
26. říj 2012 19:35 #284736

vydrik

Avatar uživatele vydrik

Ahoj´ ja jsem blazen do sbirani kvetin, mam sbirku fialek, orchideji, skalka je moje 30 leta lska, a ruze silene milji a cidal vi. Proble je , ze neumim pretahovat otky a tak jsem zde menecenna. Nemuzu se se pochlubit, potrebuji par hosin abych si to ohmatala a to s rocnimsvistem a vecne hladovou rodinou nemam. tak se kocham vami, planuji a hlavne doufam , ze se stehovat nebudem.)9