Strawberry Hills se u mne předvedla loni jako dvouletá. Prvním rokem jsem ji obcházela obloukem. Divná barva květu a lesknota na listech bylo na mne moc.
Vloni se mi ale pěkně odvděčila. Asi jsem jí chyběla

.
Nejvyšší kandelábřík měl dost k 170cm. Musela jsem trojnožkou zajistit, aby se nevylomila. Mám ji na okraji záhonu, tak to není úplně ono. Přirýt nemůžu, tak ji asi budu muset trochu odsadit.
Ale moc hezky kvetla, ve dvou vlnách. Barva se fakt mění, u mne má nádech do lososova, ale to já chci. A i voní. A v srpnových denodenních lijácích květy fakt nestrádaly.
fotka je z června2014.
Mně ještě napadla jedna věc v souvislosti s vnímáním barev a jejich odstínů. Honza udává "do meruňkova" já do "lososova". Není to vlastně totéž?