NO Tobě je po těch 5 letech aspoň trochu vidět. Ale já si musím stoupnout na štafle, abych ji z okraje záhonu viděla. Taky jsem se pohrabala ve fotkách, nedalo mi, že bych ji neměla.
Ale abych ji mohla cvaknout, tak jsem se musela kvůli ní prodrat záhonem, takže stojím od ní cca 1,5m.
Loňský růst dtto co u Tebe, s tím rozdílem, že u mne II.flor nebyl, jen se vytáhla do výšky (má štěstí)
Ta tyčka za ní ji "jako" měla přidržet, až bude v těch obávaných výšinách a nelámala se ve větru

.
Pro představu výšky: před sebou má penstemon Red Husker.
NO k Francine - mě překvapuje, že nad ní váháš. Je to Tvůj peříčkový typ. Jak to má s čištěním též nevím, protože u mne se jako prvoročka dost vytáhla (což není na škodu, je ve 3.lajně), ale pro další rozvětvení jsem ji po ll.floru zastřihla. Docela by mne zajímalo, jestli dělá ty malé šípečky.
Teď jsem si na HMF u ní našla, že nemá ráda silný střih. Tak nevím, co si pod tím představit.